Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На території Черкаської області провели позапланове обстеження доріг
З 02 по 23 березня 2017 року співробітники відділу нагляду за станом доріг управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області спільно з дорожніми і комунальними організаціями провели позапланові обстеження вулично-дорожньої мережі.

 Обстежено близько 1323 кілометра автомобільних доріг та вулиць Черкаської області. З початку проведення позачергового обстеження автомобільних доріг та вулиць області складено 9 протоколів про адміністративні правопорушення, з яких за ст. 139 КУпАП – 5 адміністративний протокол (Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення), за ст. 140 – 4 адміністративних протоколи (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт).

На усунення недоліків, виявлених під час обстеження вулично-шляхової мережі, до дорожніх та комунальних організацій направлено 38 вимог та 56 інформацій до органів місцевого самоврядування. За незадовільне утримання вулично-шляхової мережі, що призвело до пошкодження транспортних засобів на відповідальних осіб, які безпосередньо відповідають за стан утримання автомобільних доріг та вулиць, складено 1 адміністративний протокол, матеріали направлено до суду (ст. 140 ч.4 КУпАП).


 Сектор комунікації поліції Черкаської області

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]