Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Нацполіція розпочинає проведення профілактичних заходів під умовною назвою "Перевізник"
З метою посилення контролю під час перевезення пасажирів, недопущення подальшого збільшення дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків, а також дотримання водіями транспортних засобів вимог законодавства з 20 квітня в державі проводитиметься комплекс цільових профілактичних заходів під умовною назвою "Перевізник".

 Працівниками поліції в Черкаській області проводитимуться заплановані заходи із максимальним залученням особового складу, спрямованих на дотримання перевізниками вимог Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.

У рамках партнерства і взаємодії, спільно з представниками Укртрансбезпеки в Черкаській області, засобів масової інформації, громадських організацій, будуть сформовані спільні мобільні групи, спрямовані на виявлення порушень вимог безпеки пасажирськими перевізниками, водіями автобусів під час здійснення нерегулярних перевезень.

При нагляді за дорожнім рухом, нарядами поліції, щодо документування допущених водіями автобусів грубих порушень Правил дорожнього руху, зокрема керування в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, правил зупинки та стоянки, правил перевезення пасажирів, керування автобусом без дозвільних документів на перевезення, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, порушень порядку перевезення організованих груп дітей.

ГУНП в Черкаській області звертаються до всіх без винятку учасників дорожнього руху, будьте уважні та обережні! Неухильно дотримуйтесь ПДР та дбайте про особисту безпеку.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

 

Популярні теми

19.05.2018, 18:41
У ЦЕНТРІ СМІЛИ УРОЧИСТО ПІДНЯЛИ ПРАПОР ЄВРОПИ
14.05.2018, 11:33
Про надзвичайну ситуацію у школі №8: у лікарні лишаються 18 дітей
14.05.2018, 07:26
Смілянський ДО «Комбінат «Дніпро» у першому кварталі поточного року отримав надходжень на загальну суму понад 2,2 млн. грн.
13.05.2018, 19:44
"Велике прибирання набережної Тясмину"

Публікації

20.03.2018, 06:56
РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ: ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ІЗ ЛІКАРЕМ
21.04.2018, 09:51
Сергій Овчаренко: про вибір сімейних лікарів
02.04.2018, 09:39
Про виконком, його повноваження та пов’язані з цим міфи: спеціально для старост
20.04.2018, 16:23
Неякісно відремонтував торік смілянські дороги приватний підприємець Володимир Косодрига.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]