Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Напередодні дня Української писемності та мови
Напередодні дня Української писемності та мови бібліотеки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів отримали нові книги смілянських майстрів пера, видання яких було профінансовано з міського бюджету.

 На видання книги Надії Матюшенко- Гребенюк «Тарасовими шляхами. Світлини мого життя», автора багатьох збірок, було виділено більше 10,5 тис. грн. Сьогодні, 8 листопада, у обласній бібліотеці імені Т.Шевченка за участю літераторів та мистецтвознавців міста та області відбувається презентація зазначеної книги. Автор книги звертається до кожного із своїх читачів із щиросердечною розмовою про любов і повагу один до одного, до народ, до України, стверджуючи національні духовні цінності в контексті загальнолюдських, всепланетарних надбань людства.

На перше видання юної поетеси Вікторії Сінаєвській «Мої думки опише в небі вітер», яке було презентовано 8 жовтня у міському Будинку культури, було виділено 6,5 тис.грн. У планах Вікторії найближчім часом презентувати свою книгу у рідній 11школі.

Письменниці висловили велику подяку за допомогу у виданні своїх книг виконавчому комітету Смілянської міської ради, секретарю Смілянської міської ради Віктору Антоновичу Федоренку.

Бажаємо нашим смілянським письменникам злетів без падінь, віри без розчарувань. Хай творча нива буде безкінечною і плідною. Божого благословення, приємних сюрпризів від долі, радості - від життя!

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]