Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Нарешті влада Сміли заговорила про те, що місто необхідно відроджувати
Нарешті влада Сміли заговорила про те, що місто необхідно відроджувати, що воно має бути, перш за все, комфортним для його жителів.

Саме тому маю прохання-пропозицію до в.о. голови Сміли, до всіх депутатів Смілянської міської ради та членів виконкому: давайте з 2018р вже почнемо асфальтувати (чи викладати бруківкою) та ремонтувати не тільки автомобільні дороги в місті, але і пішохідні тротуари для смілян та гостей міста, які крокують нашим мальовничим містом на своїх двох.

Адже реально стан багатьох пішохідних зон, навіть центральних вулиць Сміли, є ДУЖЕ занедбаний, якщо не аварійний. В дощ людям доводиться добряче місить багно своїм взуттям аби дістатися на роботу, в школу чи дитсадочок... Тому пропоную внести в розподіл коштів бюджету 2018р якусь конкретну цифру саме на відновлення пішохідних зон в Смілі. Наприклад, 10-15% від загальної суми дорожніх робіт.

Для прикладу наводжу відео відрізку вулиці Незалежності, між Фуршетом та відділенням Нової Пошти, навпроти м-ну "Сріблянка".

Впевнений, що жителі чи не кожного району нашого міста мають подібні претензії до своїх тротуарів. Нагадую, що дане питання є не тільки дуже болючим для смілян, але є і візитівкою нашого міста. Якою та візитівка буде для потенційних інвесторів, гарною чи поганою, буде їх заохочувати чи відлякувати, залежить від нас.Автор: Ілля Слободяник

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]