Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
НАРЕШТІ ЗІБРАЛИСЬ!

Перед самісіньким падінням на дно депутатам все таки вдалося організуватись і трохи вирулити з піке. Смілянська міська сесія все ж відбулася! Депутати мирно і дружно проголосували за всі першочергові вкрай важливі питання для нашого міста. Ну можуть же, коли захочуть!
1-го жовтня на позачергову 107-му сесію міської ради прийшли аж 30 міських обранців із 36. На порядок денний сесії винесли 36 питань.
Спочатку міський голова Олексій Цибко подякував депутатам за присутність та розблокування роботи міської ради. Він закликав присутніх представників громади дотримуватися порядку, вести себе цивілізовано і толерантно під час проведення сесії.

 

2019 10 02 sesia1


Перед початком роботи сесії заслухали звернення та депутатські запити. Слово надали директорові КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіславові Голубцю. Він, як завжди, закликав до збереження комунального підприємства, попросив смілян потерпіти і не поспішати із встановленням індивідуального опалення, щоб не розбалансовувати систему. Пообіцяв тепло і нормальний опалювальний сезон.
Депутат Андрій Голуб звернувся з питанням включення до порядку денного звернення до вищих органів влади щодо продовження мораторію на продаж землі до 2025 року. Ця пропозиція була підтримана депутатами.
Депутат Антон Кривко подав депутатське звернення до міського голови з проханням проаналізувати стан відвідування депутатами сесій міської ради та довести інформацію до відома громади.
Далі депутати затвердили програму фінансової підтримки шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2019 рік СКП «Смілакомунтеплоенерго». Таку ж програму підтримки для КП «ВодГео» депутати підтримали після обговорення та неодноразового голосування.
Після детального обговорення, депутати ухвалили рішення про зміни у міському бюджеті на 2019 рік. При розгляді цього питання спочатку було прийнято проект рішення за основу, а потім начальник фінансового управління Галина Сватко інформувала депутатів про запропоновані зміни до бюджету окремо по кожному пункту.

 

2019 10 02 sesia2


Депутати проголосували 25 рішень про надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста на лікування. Одностайно проголосували необхідні медичні питання – про Програми розвитку та фінансової підтримки КП «Смілянська міська поліклініка» та «Смілянська поліклініка ім. Т.Шевченка», внесли зміни до рішення щодо реорганізації міської лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство, затвердили розподіл балансу управління праці та соціального захисту населення.
На завершення сесії міський голова проінформував щодо своєї участі у відеоконференції за участю Прем’єр-міністра, темою якої було питання входження в опалювальний сезон. Під час конференції було проінформовано про 37 млн грн безповоротної допомоги та запевнення з боку керівництва держави щодо надходження даної суми до міста, але одночасно і дано доручення щодо з’ясування питання: як борги приватної компанії могли лягти тягарем на міський бюджет.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]