Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Народження нової книги
Учні школи №3-колегіуму завжди з великим інтересом ставляться до вивчення літератури рідного краю. Адже Черкаська область багата на творчі особистості. І одна з них – Надія Іванівна Матюшенко-Гребенюк.

 8 листопада в обласній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка у місті Черкаси відбулась презентація нової книги завзятої та оптимістичної Н. І. Матюшенко-Гребенюк  «Тарасовими шляхами. Світлини мого життя». На цьому заході були присутні члени Національної спілки краєзнавців, обласної Спілки письменників, майстрині-вишивальниці, власне деякі герої книги і просто друзі і близькі письменниці, які надихають її впродовж творчого шляху.
Не менш важливою була присутність нащадків Кобзаря, які добре знайомі з авторкою. Розважали і підбадьорювали присутніх різні гурти, які теж отримали запрошення на захід. На презентації їхнім репертуаром стали вірші письменниці, покладені на музику.

 Нещодавно випущена книга має декілька розділів, кожен із них Надія Іванівна цитувала або поезіями, або найвлучнішими рядками. Багато хто з гостей під час привітання згадували і підкреслювали патріотичність авторки, любов до своєї нації та країни.

Педагогічний колектив та учні НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум» ще раз вітають Надію Іванівну з нещодавнім ювілеєм із дня народження та з нагоди виходу у світ нової книги.

 Яблонська Дарина,
учениця 9-А класу школи №3-колегіуму,
одна із шанувальниць письменниці

 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]