Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ОТРИМАНО ПІДТВЕРДЖЕННЯ НОМІНАЦІЇ ЩОДО ПОСТАВКИ ГАЗУ В СМІЛУ НА ЛЮТИЙ МІСЯЦЬ
Продовжуючі роздуми та дискусії жителів щодо кроків міської влади у вирішенні газового питанні для Сміли, все ж не можна не відмітити приємний на сьогодні факт. Після підписання договору з НАК «Нафтогаз України», місто отримало по ціні НАКу газ для комунального підприємства на грудень 2018 та січень 2019 року.

 На кінець січня місто вже має (!) підтвердження номінації на газ на лютий 2019 року. Це все стало можливим завдяки своєчасній проплаті за спожитий газ комунальними підприємствами та установами міста – закладів освіти, медицини, культури, державними установами.

Величезною проблемою залишається неповна проплата за отримані послуги з теплопостачання населенням міста. Якщо не зміниться ситуацію у позитивному напрямку щодо своєчасної та у повному обсязі проплати за отримані послуги з боку населення міста, виникне загроза (!!!) щодо отримання номінації на газ як на березень, так і квітень, та завершення опалювального сезону в цілому без боргів.

Шановні сміляни! Виконавчий комітет звертається до Вас з проханням своєчасного проведення розрахунків за надані послуги з теплопостачання. Питання теплих домівок, дитячих садочків та шкіл, лікарень залежить від нас самих.

Смілянська міська рада

 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]