Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ПЕНСІЮ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ ПЕРЕРАХУВАЛИ ІЗ 1 КВІТНЯ 2021 РОКУ
Щороку у квітні Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до абзацу 5 частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
Перераховано пенсії працюючим пенсіонерам, які після призначення/попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати і на 1 березня 2021 року набули право на проведення перерахунку.
Цьогоріч внесено зміни до порядку і термінів подання роботодавцями звітності про нарахування та сплату єдиного соціального внеску. Відтепер вона подається щокварталу. Необхідна для проведення перерахунку інформація про набутий страховий стаж пенсіонера за січень – лютий 2021 року надійшла до реєстру застрахованих осіб у травні. Пенсійним фондом України проведено перерахунок, передбачений законодавством, у кінці травня за період із 1 квітня 2021 року.
Розмір підвищення пенсійної виплати розраховано індивідуально для кожного пенсіонера, враховуючи дані про набутий ним стаж та розмір офіційної заробітної плати.
Наголосимо, що перерахунок пенсії проведено:
– без додаткового звернення особи до органів Пенсійного фонду України;
– особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або менш як 24 місяці страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку)  пенсії пройшло не менш ніж два роки.
Головним управлінням Пенсійного фонду України в області проведено перерахунок пенсії з 1 квітня 2021 року майже  26 тис. пенсіонерів (28 % загальної кількості працюючих пенсіонерів в області – 90 625), із них 2,8 тис. –  по стажу та заробітній платі після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.
Додаткові витрати на виплату пенсії становлять 1 709 тис. грн у місяць, середній розмір підвищення – 184,78 грн.
Особи, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі та доплату за квітень та травень отримають у червні. 
Пенсію не перераховано особам, які отримують пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення», зокрема, це педагоги, медичні працівники, працівники авіації та інших професій та які не досягли пенсійного віку.


 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]