Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Перевірка Смілянського лісгоспу міжнародними аудиторами

Проте сертифікація за схемою Лісової опікунської ради передбачає щорічне підтвердження відповідності ряду визначених стандартів ведення лісового господарства на підприємстві. Це означає, що мінімум раз в рік акредитовані експерти мають право, навіть без попередження, перевіряти виконання взятих підприємством зобов’язань щодо дотримання вимог лісової сертифікації.

Днями в лісгоспі пройшла така перевірка. Міжнародні аудитори компанії «NEPCon» вибірковим методом перевіряли дотримання принципів і критеріїв FSC щодо сталого розвитку лісового господарства. Здійснювали перевірку аудитори Ігор Букша, Георгій Бондарук та Олександр Целіщев.

Значна увага була звернена на ведення комплексу лісогосподарських робіт, заходів, управлінських рішень, роботу з громадськістю та зацікавленими організаціями. Досліджувалися соціальні, економічні та екологічні аспекти господарювання. Аудитори вивчали документацію підприємства та кожного підрозділу, виїжджали на лісові ділянки у Смілянському та Будянському лісництвах, щоб у польових умовах переконатися в дотриманні міжнародних вимог лісокористування.

Як зазначає директор підприємства Юрій Сегеда, за попередніми результатами аудиторів, значних порушень у веденні господарювання не виявлено. Сертифікат FSC буде підтверджено, а основний звіт лісгосп отримає протягом найближчого часу, повідомили у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Джерело: Діловий регіон

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]