Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Пишаємось своєю землячкою: 14-РІЧНА СМІЛЯНКА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ СВІТУ З КАРАТЕ
Нещодавно чотирнадцятирічна Ліза Бакай повернулася переможницею з Чемпіонату світу з Годзю-рю карате, який проходив у румунському місті Бухарест. Чемпіонат проходив дійсно на високому рівні, в змаганнях взяли участь 29 країн, всього 1100 спортсменів.

 Єлизавета виступала в повноконтактному розділі карате Ірікумі-дзю, в якому застосовується багато техніки боротьби і ударів ногами. Як зізнається наша світова чемпіонка було дуже важко, з 16 суперників, найпростішим для Лізи видався поєдинок зі спортсменкою з Італії, а найважчими поєдинки зі спортсменами Греції, Азербайджану та в фіналі з представницею Вірменії. Дівчата були дуже добре підготовлені в технічному аспекті і рішуче налаштовані на перемогу, але робота тренерів Сергія та Олександра Пітенків, наполегливість самої спортсменки дали високий результат, який привів до найвищого щабля світової перемоги.

 Займається Єлизавета в смілянському спортклубі «МОНАРХ» та ДЮСШ «ОЛІМП» вже 4 роки, на заняття їздить кожного дня крім неділі, тривалість занять по 2 години, але якщо десь в техніці є помилка то тренування може досягти і 4 годин. Тож завдяки сумлінній праці в цьому році у Лізи це вже не перша перемога світового рівня, в кінці квітня вона виборола 2 Кубки Світу з карате.

 В загальнокомандному заліку Чемпіонату Світу команда України зайняла перше місце. В цю світову перемогу нашої держави внесла свій внесок і наша сміляночка Ліза Бакай!

Ми пишаємось своєю землячкою, яка своїм характером, волею, наполегливою працею приносить славу Україні!

 Олександр Шуть

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]