Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ПІСЛЯ 20 ЛИСТОПАДА НА ЧЕРКАЩИНІ ПРОГНОЗУЮТЬ ДОЩ ТА МОКРИЙ СНІГ
Перша декада листопада поточного року по погодніх умовах видалась достатньо теплою, помірно вологою та спокійною. Середня декадна температура повітря, у порівнянні з попередньою декадою, підвищилась на 0,6 і становила +6,2°, що на 2,7° вище норми. У найтепліший день 4.11 максимальна температура повітря підвищувалась до +11°. У найхолоднішу ніч 1.11: мінімальна температура повітря знижувалась до +1°. Опади у вигляді дощу, снігової крупи та мряки випадали упродовж 6 днів. За декаду опадів випало 9 мм – 69 % декадної норми, інформують у метеостанції Сміла.

Така погода сприяла поступовому розвитку посіяних озимих сільгоспкультур. Проте, середньодобова температура повітря була значно нижчою від оптимальних значень для періоду сходи–кущіння, тому, вегетація відбувалась повільно. Однак, завдяки теплому та оптимально зволоженому грунту створювались сприятливі умови для формування кореневої системи.

За прогнозом черкаських синоптиків у найближчу добу 14.11 до нашого краю продовжить надходити тепле повітря, тому буде тепло, без істотних опадів. Температура повітря вночі +2+4º, вдень +10+12º. Надалі внаслідок надходження холодного повітря з північного-заходу температура повітря знизиться вночі до 2-4º морозу, вдень до 1-5º тепла.

21-22 листопада внаслідок виходу на Центральну Україну добре насиченого вологою, активного південного циклону очікуються складні погодні умови: дощ з переходом у мокрий сніг та сніг, налипання мокрого снігу, посилення вітру до 15-20 м/с. Можливе утворення невеликого снігового покриву, та тенденції переходу середньодобової температури повітря через 0º у бік зниження. Всім службам, від яких залежить життєзабезпечення населення необхідно бути готовими до ускладнення погоди.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]