Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Питання ліквідації Смілянської спеціальної школи-інтернату з повістки дня знято. Директора попросили звільнитися.
Саме з такої радісної для усього колективу новини розпочали профспіспілкові збори члени ініціативної групи, які тривалий час відстоювали право на існування Смілянської спеціальної школи-інтернату у владних кабінетах Черкаської облдержадміністрації та обласної ради.

 - Ми зуміли доказати нашим депутатам обласної ради, голові Черкаської облради та його заступникам те, що ми маємо право на існування, - констатувала факт голова ініціативної групи Вікторія Стригун, котра працює у Смілянській спеціальній школі-інтернаті соціальним педагогом. - Нині питання про припинення роботи нашого закладу на сесію не виноситься.Тобто нам дали право існувати далі. Але з однією умовою: ми будемо розвиватися і створимо додаткові класи. Якщо на 1 вересня ми нічого не змінимо, то нічого нас не врятує і рішення сесії Черкаської облради стане невідворотнім, - додала вона.

Проте працівники закладу твердо переконані, що розвиватися з нинішнім керівництвом навчальний заклад не зможе. Більшість членів трудового колективу у тому, що постало питання закриття школи звинуватили саме директора. Тому вислухавши його звіт, попросили добровільно написати заяву на звільнення.

 Директор школи-інтернату прозвітував про спонсорські кошти та те, які кроки зробив для збереження закладу. Але заяву на звільнення писати відмовився.

Тому працівники Смілянської спеціальної школи-інтернату шляхом таємного голосування більшістю голосів висловили недовіру нинішньому керівнику закладу Івану Ліпінському та двом його заступника з виховної та навчальної роботи.

Протокол профспілкових зборів із результатами голосування та планом подальшого розвитку школи-інтернату члени ініціативної групи планують передати в Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.


 Сила Громад м. Сміла

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]