Студенти й викладачі Черкаського національного підтримали соціальний фотопроєкт, на якому представили понад пів сотні світлин із домашніми тваринами.
Про це повідомляють у пресслужбі ЧНУ.
У межах проєкту “Ми з тобою друзі” студенти й викладачі надали свої фото з домашніми улюбленцями та їхні історії.
“Я Шархан. Міг залишитися на вулиці, але мене взяли на одну ніч — так я і живу тут тепер уже 6 років”, “Ми з батьками знайшли її біля супермаркету і відразу вирішили забрати додому”, “Ця безпритульна собака знайшла прихисток в нашому погребі. Біля неї ворушилося шестеро новонароджених цуценят…”
![](https://18000.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/152.jpg)
Фото: ЧНУ
Усі охочі можуть викупити свої світлини і, таким чином, допомогти підопічним благодійного фонду “Життя”, який опікується безпритульними тваринами по всій Черкащині.
![](https://18000.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/18.jpeg)
Фото: ЧНУ
Також представники кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ організували майстер-клас, на якому навчали охочих малювати тварин. Ще були виготовлені благодійні листівки з унікального дизайну котиками, які кожен міг перетворити на свій внесок у благодійність.
![](https://18000.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/41.jpg)
Фото: ЧНУ
Популярні теми
Публікації
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.