Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
По новорічні ялинки звертайтесь до лісівників Черкащини

Лісівники Черкащини виростили на спеціальних плантаціях достатню кількість новорічних ялин та сосон, щоб забезпечити в повній мірі потреби населення. У цьому році державні лісові господарства готові реалізувати понад 100 тисяч новорічних ялинок. Заготівля їх буде здійснюватися відповідно до попиту громадян, зокрема в ході лісогосподарських заходів,  що проводять в молодих хвойних насадженнях, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Ціни на ялинки становитимуть в середньому від 60-ти гривень. Вартість традиційно буде залежати від висоти та якості дерева. Дорожчими будуть ялинки в контейнерах – від 200 грн, залежно від висоти.

Маркування новорічних ялинок здійснюватимуть пластмасовими ярликами або самоклейними етикетками, які виготовляють зі спеціального паперу, що унеможливлює їхнє повторне використання, оскільки вони повністю руйнуються при спробі розклеювання.

Для зручності покупців, задля перевірки легальності походження новорічної красуні, розробили програмне забезпечення для Android (yalynka.info – можна безкоштовно встановити з Google Play Market), за допомогою якого кожен покупець має змогу ознайомитися з походженням новорічної ялинки (вводити потрібно лише цифровий номер, без зазначення серії).

Продаж новорічних ялинок буде організований в усіх лісгоспах та лісництвах області. Окрім того, лісгоспи організовуватимуть роздрібну торгівлю ялинками на торгових майданчиках.

Детальніше про реалізацію новорічних ялинок можна дізнатися за телефоном “гарячої лінії” управління: (0472) 37-03-75, 37-00-72.

Тож кожен, хто захоче придбати ялинки за мінімальними цінами, зможе це зробити безпосередньо в лісових господарствах Черкащини.

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]