Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«Поетична осінь» у бібліотеці
25 жовтня відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Діяльність бібліотек зі збереження національної документальної спадщини».
 Про вирішення нагальних проблем бібліотек щодо їхньої роботи з бібліотечним фондом виступила бібліотекар ЦРБ Світлана Нестеренко.
 Провідний бібліограф Аліна Бартеньєва розповіла про сучасні тенденції у розвитку бібліотек, а саме про трансформацію книгозбірень у центри українознавства та народознавства. Окреслювалися питання щодо компетенції діяльності бібліотек у цьому напрямку.
Заступник директора по роботі з дітьми Світлана Сапсай поділилася з присутніми враженнями від поїздки в Черкаську обласну універсальну наукову бібліотеку ім.Т.Шевченка на ярмарку інновацій «Від ідеї до втілення».

Для бібліотекарів району представлено сценарій години-реквієму «Трагедія, про яку маємо пам’ятати…» присвяченої Дню пам’яті жертв голодоморів та 85-річниці від початку голоду в Україні 1932-1933 років. Відбувся також, перегляд буктрейлера на оповідання Олександра Жовни «Маленьке життя», в якому йшлося про голодомор в Україні. Автор буктрейлеру – методист ЦРБ Вікторія Пономарьова.

Родзинкою семінару стала зустріч з місцевою поетесою Тетяною Шугар-Благодарною, що проходила в рамках щорічної поетичної осені. Бібліотекарі з великим задоволенням слухали вірші з її нової збірки «За кульбабами сонце сходить», яку вона презентувала районній книгозбірні. Подібні зустрічі завжди викликають у присутніх гарні емоції та вдячність таким творчо-обдарованим людям за їхню працю.

Всі методичні матеріали, представлені на зустрічі, були згруповані у бібліофлешку для подальшого використання у роботі бібліотекарів.

 Смілянська районна централізована бібліотечна система

 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]