Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ПОНАД 1,8 МЛН ГРН ЗБИТКІВ БЮДЖЕТУ: ОГОЛОШЕНО ПІДОЗРУ ДИРЕКТОРУ ПІДПРИЄМСТВА-ЗАБУДОВНИКА

Повідомлено про підозру директору підприємства-забудовника за фактом зловживання повноваженнями під час реконструкції та добудови спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи (ч. 2 ст. 364-1 КК України).

Підозрюваний упродовж 2018 – 2019 років, під час реконструкції об’єкту, допустив відхилення від затвердженої проектної документації, а також застосував матеріали, які не передбачені проектом.

За результатами експертних досліджень встановлено, що подальша добудова та використання спортивних залів за їх цільовим призначенням стало неможливим, а також небезпечним без повного демонтажу деяких несучих конструкцій або без внесення змін до проектної документації в частині підсилення існуючих конструкцій.

Неналежно виконані роботи були повністю оплачені за рахунок бюджетних коштів, внаслідок чого спричинено тяжкі наслідки державним інтересам на загальну суму більше 1,8 млн грн.

За зловживання повноваженнями службовою особою, що призвело до великих втрат, передбачено покарання – штраф або арешт до шести місяців, у гіршому випадку – від трьох до шести років позбавлення волі.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]