Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ПРАЦІВНИКИ СМІЛЯНСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ПФУ УТОЧНИЛИ ЩОДО СТАЖУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВИСЛУГОЮ РОКІВ
Інформація про пенсійну реформу викликала у наших читачів питання. Так, зокрема, сміляни звернулися із таким питанням: «У роз’ясненні про пенсійну реформу йдеться про скасування призначення пенсій за вислугу років (за певними винятками, зокрема для осіб, які мають необхідну вислугу років станом на 1 жовтня 2017 року. Я так розумію, що в кого вже є необхідний стаж для призначення пенсії за вислугу років, то можна оформитися на пенсію будь- коли? Поясніть, будь ласка».

 На запитання відповідає Олена КОНСТАНТЮК, заступник начальника Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області:

–Верховна Рада України схвалила в першому читанні урядовий проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» ( №6- 614), який передбачає, зокрема, ліквідацію пенсій за вислугу років, крім деяких категорій артистів. Особам, які на дату набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» набули вислугу років та стаж, необхідні для призначення пенсій за вислугу років, передбачені статтями 52, 54 та 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення», пенсії за вислугу років будуть призначатися за їх зверненням при дотриманні всіх умов, передбачених Законом України «Про пенсійне забезпечення».

Таким чином, якщо у особи вже є необхідні вислуга років та стаж для призначення пенсії за вислугу років відповідно Закону України «Про пенсійне забезпечення», вона може будь-коли звернутися за призначенням пенсії за умови звільнення з посади, яка дає право на даний вид пенсії.

Водночас зазначаємо, що розмір пенсії буде обчислено відповідно норм, чинних на момент звернення за пенсією.

Газета "Сміла"

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]