Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ПРИВІТАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
19 червня, напередодні професійного свята — Дня медичного працівника за дорученням міського голови Олексія Цибка заступник міського голови Павло Кондратенко та керуючий справами Людмила Осейко привітали працівників міської стоматологічної поліклініки та міської поліклініки імені Тараса Григоровича Шевченка.
Щирі побажання миру, достатку і професійного зростання висловили керівники міста : «Бути лікарем - це виняткове покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди прийти на допомогу - в усі часи залишаються основними принципами людей цієї професії. Кожний день, вранці і вночі Ви боритесь за найголовніше і найцінніше – це життя людей. Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет!
Глибоко вдячний всім медичним працівника за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя! Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил та благополуччя.»
За сумлінну працю, професійне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу покращення медичного обслуговування населення, небайдужість до проблем незахищених верств населення міста та з нагоди свята – Дня медичного працівника, представники міської влади вручили подяки зазначеним трудовим колективам, керівникам Олегу Тригубчаку і Наталії Волошиній.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]