Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Ремонт трьох ділянок головної транспортній артерії Н-16 – на завершальній стадії

На 20 км ділянок автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, які ремонтує Група компаній “Автострада”, вже укладено верхній шар покриття – щебенево-мастиковий асфальтобетон, паралельно облаштовується інфраструктура. Про це інформують в САД області.


Автодорога державного значення Н-16 проходить через всю Черкаську область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань, при цьому не ремонтувалася близько 40 років. Тож оновлення дорожнього одягу є більш ніж актуальним, яке цього року виконується у рамках програми Президента України «Велике будівництво».
Наразі компанія «Автострада» виконує поточний середній ремонт трьох ділянок загальною протяжністю 36 км автодороги Н-16 – від об’їзної міста Шпола до закінчення об’їзної міста Звенигородка. В ході ремонту влаштовано основу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та двох шарів асфальтобетону – вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.
Окрім того, компанія «Автострада» відновлює 4 мостових споруди на автодорозі Н-16. На двох мостах – у селах Княжа та Багачівка – ремонт майже завершено. У ході відновлення цих об’єктів було демонтовано старе покриття, виконано армування та влаштування монолітної плити, а також гідроізоляції. Встановлено нове бар’єрне огородження.
На об’їзній міста Звенигородка ремонтується міст через річку Гнилий Тікич та шляхопровід, загальною протяжністю 134 м. Наразі тривають роботи з демонтажу старого покриття та армування верхнього шару. Забезпечено рух однією стороною дороги.
До робіт залучено 200 працівників та 100 одиниць дорожньо-будівельної техніки. Власна ґрунтозмішувальна установка та асфальтобетонний завод компанії «Автострада» забезпечують потребу у матеріалах.
Цьогоріч компанія «Автострада» вже відремонтувала низку ділянок автодороги Н-16. Загалом цього року компанія відремонтує 52 кілометри автодороги Н-16. Заплановано, що всі основні роботи на об’єктах завершаться до середини жовтня.

Нині на Черкащині відновлюється 12 ділянок автодороги Н-16 у всіх районах Черкаської області у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Загалом цьогоріч буде відновлено 127,7 км цієї автодороги.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]