Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Режим надзвичайної ситуації в Черкаській області. Що це означає?

На засіданні регіональної комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 березня було розглянуто питання щодо епідемічної ситуації на території Черкаської області та попередньо класифікували, як медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня (код 20711 - надзвичайна ситуація пов’язана з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей) та доручено - перевести місцеві ланки Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області в режим діяльності у надзвичайній ситуації.

Саме на основні цього рішення пізніше Кабмін ухвалив рішення про введення в Черкаській області режиму надзвичайної ситцуації.

Начальник управління цивільного захисту Черкаської міскради Володимир Лобода для Zmi.ck.ua детально пояснив, що таке режим надзвичайної ситуації і що це рішення означає для жителів. Наводимо пряму мову.

"Це обстановка на окремій території, чи суб’єкті господарювання на ній або водному об’єкті, яка характеризується порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, спричинена в нашому випадку епідемією, що призвела або може призвести до виникнення загрози життю або здоров’ю населення.

Щодо режиму надзвичайної ситуації, фактично, ми вже протягом останнього тижня,  живимо та працюємо під час дії цього режиму.

На спільних засіданнях оперативного штабу та місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій були визначенні завдання службам цивільного захисту та прийняті відповідні рішення виконавчим комітетом Черкаської міської ради щодо здійснення превентивних заходів для запобігання поширення вірусної інфекції, а саме: 

- в місті з 12 березня до 3 квітня встановлений карантин;

- зупинено роботу ТРЦ, кінотеатрів, закладів громадського харчування, спортивних залів;

- заборонене відвідування закладів освіти;

- зупинено роботу міського автомобільного та електричного пасажирського транспорту (окрім регулярних спеціальних перевезень);

- зупинено роботу продовольчих та непродовольчих ринків, ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, крім ярмарку з продажу саджанців, посадкових матеріалів та квітів на розі Смілянської та Благовісної, з 21 березня.

Хочу наголосити, що режим надзвичайної ситуації не обмежує права і свободи людей. Прошу всіх мешканців міста дотримуватися дотримуватися режимів захисту від епідемії".

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]