Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
04 грудня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області провели бесіди з учнями та педагогічними працівниками Смілянської загальноосвітньої школи № 6.

 Спілкування із школярами виявилося надзвичайно цікавим. Діти не лише у важно слухали про причини та наслідки пожеж, а й активно відповідали на запитання і розповідали свої історії. Дітям та педагогічному колективу розповіли про особливості щоденної роботи вогнеборців, дії при пожежі. Усім нагадали правила безпеки на водних об’єктах взимку, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, користування піротехнічними виробами, щодо експлуатації пічного опалення. Цих правил потрібно дотримуватись постійно.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії рятувальника. Такий урок дає можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності. Наприкінці заходу, всі діти подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

Ірина Лисенко

 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]