Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ЗАНЯТТЯ З КЕРІВНИКАМИ ШКІЛ СМІЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки», згідно наказу Управління ДСНС України у Черкаській області № 251 від 04.10.2017 року інспекторським складом Смілянського РВ ДСНС проводяться позапланові перевірки стану техногенної і пожежної безпеки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров'я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів, закладів відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності.

 Тому, 10 жовтня в залі засідань райдержадміністрації з керівниками загальноосвітніх шкіл Смілянського району представники інспекції наглядово-профілактичного блоку ДСНС було проведено заняття з пожежної безпеки.

Керівникам шкіл було наголошено щодо перевірки, наявності вогнегасників, належного стану евакуаційних шляхів, справності систем зовнішнього протипожежного водопостачання, опалення, улаштування системи оповіщення про пожежу, практичних тренувань щодо першочергових дії у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Автор: Ірина Лисенко

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]