Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Роботи Смілянського ЦДЮТ стали переможцями конкурсу «Мистецтво оригамі» в області
З 6 до 13 листопада у Черкаському художньому музеї проходила традиційна виставка-конкурс «Мистецтво оригамі». Цьогоріч всі паперові композиції мали відповідати темі «Ліс та його мешканці».

 У рамках виставки визначали кращі роботи, виконані в різних техніках японського мистецтва. В експозиції було представлено 146 робіт учнівської молоді зі всієї області, своє паперове мистецтво на виставку презентували понад 60 вихованців відділу декоративно-ужиткової творчості.

Дитячі та юнацькі роботи були оцінені в наступних номінаціях: «класичне оригамі», «просте композиційне оригамі», «композиційне оригамі», «сувеніри на основі оригамі», «ляльки оригамі», «кусудами».

Вихованці гуртків Центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради теж залюбки беруть участь у конкурсі «Мистецтво оригамі» та завжди завойовують призові місця.

Цього року свої роботи презентували вихованці «Майстерні творчості» при Березняківській школі – керівник Аліна Соловйова, гуртка «Сюрприз» при Костянтинівській спеціалізованій школі – керівник Ольга Канюка та гуртка «Сувенір» при Теклинській школі – керівник Анастасія Денисенко. Їхні творчі експонати пронизані безмежною фантазією, майстерним володінням техніки та тонким відчуттям кольору.

У результаті смілянські гуртківці знову стали призерами: вихованці Аліни Соловйової – зайняли перше місце за роботу у номінації «Кусудами», а вихованці Ольги Канюки отримали ІІ місце у номінації «Лялька оригамі».

Вітаємо наших гуртківців і їхніх керівників!

Також керівники гуртків взяли участь у нових майстер-класах з виготовлення оригамі, щоб навчати цьому цікавому мистецтву наших дітей.Прес-центр
центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради


 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]