Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
РОЗПОЧАЛОСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО БУДІВНИЦТВА У СМІЛІ МІНІ ГІДРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
У Смілі невдовзі планують побудувати міні гідроелектростанцію. Про це під час звіту керівників відділів та управлінь повідомив начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Михайло Клименко.

 Розташовуватиметься ГЕС на території обмеженої Яхновою греблею на міському водосховищі та вулицею Перемоги. Проектом передбачається будівництво міні ГЕС з загальною потужністю 160 кВт, яка реалізовуватиметься в загальну мережу за “зеленим тарифом”.

 – Фактично за минулий місяць у стислі терміни був розроблений детальний план території. Тепер він винесений на громадське обговорення. Ініціатором даного питання є Муніципальна інвестиційно-фондова компанія. Можна сказати, що ми спільно з нею працюємо в залученні інвестицій в галузі альтернативних видів енергетики. Це буде гідроелектростанція на 4 турбіни по 40 кВт кожна. Потужність також залежатиме від наповнення русла річки, – зазначив начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Михайло Клименко.

Процедура розгляду та врахування пропозицій від громади розпочалася від сьогодні, з 2 серпня, після опублікування у газеті “Сміла”. Пропозиції (зауваження) щодо проекту детального плану території приймаються з 2 серпня до 2 вересня у письмовому вигляді в управлінні архітектури.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]