Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Садочки Черкащини відновлюють роботу

Відновлення роботи закладів дошкільної освіти Черкащини відбувається поступово –  з 1 по 15 червня 2020 року. Наразі в області 75 закладів дошкільної освіти вже працюють. 

Освітній процес для вихованців відбувається відповідно до освітньої програми та плану роботи закладів на літній оздоровчий період. Приміщення підготовлені до прийому дітей, виконані всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (проведено генеральні прибирання, звільнені ігрові кімнати від м’яких іграшок, килимових покриттів з довгим ворсом). Проводиться регулярний температурний скринінг дітей та працівників.

Працівники дошкільної галузі забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами, паперовими рушниками організовано місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Персонал закладів дотримується санітарно-епідемічних заходів щодо попередження розповсюдження гострих респіраторних захворювань.

– Так як відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» обов’язковому тестуванню на COVID-19 педагогічні працівники не підлягають і допускаються до роботи після щоденного вимірювання температури за місцем роботи, – наголошує в.о. керівника укправління освіти й науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна. 

Постановою Кабінет Міністрів України, «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 4 травня 2020 року № 343 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 від 11 березня 2020 р. № 211» зазначено, що на період карантину та протягом 30 днів після його відміни (завершення) дозволяється залучення до роботи без проходження попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, визначених переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року № 559.

Цього тижня планують відкрити свої двері ще 12 закладів дошкільної освіти після проведення підготовки та забезпечення усім необхідним.

Із 1 червня рекомендується відновлення роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

Оскільки існує необхідність у забезпеченні обстеження дітей з особливими освітніми потребами для їх зарахування до закладів дошкільної та загальної середньої освіти у 2020/2021 н.р. Тому, відповідно до рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, їх робота може бути відновлена.

В області працює 27 інклюзивно-ресурсних центрів.

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]