Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«Ше.Fest» – «Твоя країна! Твоя боротьба!»
Під таким гаслом цими вихідними, 12 – 13 серпня, вже вчетверте у рідному селі Кобзаря – Моринцях – відбувся Всеукраїнський молодіжний фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest», приурочений 100-річчю української революції.

 – Ми раді вітати вас на Тарасовій землі, – звернувся до учасників та організаторів заходу під час його урочистого відкриття на «Просвітницькій галявині» голова Звенигородської райдержадміністрації Василь Довбуш. – Приємно, що сьогодні молоді люди не байдужі до історії рідного краю, дбають про майбутнє, зберігають та відроджують історичні цінності нашого народу. Сьогоднішній захід присвячений 100-річчю української боротьби, особливо актуально це звучить з огляду на те, що Звенигородщина в добу революції відіграла важливу роль в розгортанні боротьби за українську державність. «Ше.Fest» об’єднує нас у прагненні жити у незалежній країні, про яку мріяли не одне покоління наших земляків, він спонукає нас бути єдиною родиною, Українцями з великої літери.

 Організатор та співзасновник фестивалю Юлія Капшученко-Шумейко та сільський голова с. Моринці Євген Штанько також з вітальним словом звернулись до присутніх, побажали їм цікаво творчо відпочити та духовно збагатилися.

Традиційно в рамках фестивалю «Ше.Fest» діяли: музична сцена, просвітницька, художня та дитяча галявини, майстер-класи, екскурсії, ярмарок майстрів і ще низка художніх дійств.

У події взяли участь провідні українські музичні гурти, знані поети, письменники, художники та інші митці. Зокрема, на фестивалі було представлено різножанрові композиції на вірші Тараса Шевченка.

Всеукраїнський фестиваль «Ше.Fest» відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Черкаської обласної державної адміністрації, місцевої влади, організований Мегамаршем вишиванок, Всеукраїнською громадською організацією «Сокіл», Молодим народним рухом та ін.

Організатори прагнули показати Тараса Шевченка модним і актуальним, так само, як і його творчість.

Цьогорічні благодійні кошти фестивалю спрямують на допомогу багатодітній сім’ї загиблого учасника АТО.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]