Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Шляхами співпраці: служба зайнятості та центр пробації – особам з місць позбавлення волі
Вчора у Смілянський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області з робочим візитом завітали представники Смілянського міськрайонного центру зайнятості з метою обговорення укладеного Меморандуму про співпрацю між філією Державної установи «Центр пробацівї» в Черкаській області та Черкаським обласним центром зайнятості та вироблення спільних заходів на забезпечення соціальної адаптації суб’єктів пробації.

 Ділова зустріч відбувалася з начальником Смілянського міськрайонного відділу філії «Центр пробації» підполковником внутрішньої служби Ігорем Пархоменком за участю начальника відділу представництва Смілянського місцевого Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Максима Хоменка та начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Смілянського Центру з надання вторинної допомоги Євгенія Шарого.

 Серед важливих питань, що обговорювалися в ході зустрічі, були питання щодо надання послуг службою зайнятості громадянам, засудженим до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та інформації про активні програми сприяння зайнятості населення, з урахуванням потреб ринку праці та ситуації, що склалася на території міста і району у сфері зайнятості населення.

 «Спектр послуг служби зайнятості – дуже широкий та направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування кожної особи, яка хоче працювати, але активність самої особи – головне у процесі працевлаштування», - зазначили представники центру зайнятості.

Під час зустрічі фахівцям центру пробації було презентовано послуги державної служби зайнятості та новітні форми обслуговування населення, спрямовані на запобігання безробіттю.

Поряд з цим обговорювалися питання інформування засуджених до покарань громадян про зміни у законодавстві, наявність вакансій, професійно-кваліфікаційний склад, про проведення семінарів, тренінгів із техніки пошуку роботи, організацію та проведення психодіагностичного тестування для суб’єктів пробації тощо.

В свою чергу, начальник філії центру пробації у Черкаській області Ігор Пархоменко подякував представникам за спільну роботу та виявив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Учасники зустрічі прийняли рекомендації та узгодили перспективи співпраці: спланували спільний захід служби зайнятості та центру пробації.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості

 

Популярні теми

02.12.2018, 07:58
СМІЛЯНСЬКА ШКОЛА №1 ВИГРАЛА СЕРТИФІКАТ НА СПОРТИВНИЙ ІНВЕНТАР
06.12.2018, 08:11
РАЗ ДОБРОМ ЗІГРІТЕ СЕРЦЕ ВІК НЕ ПРОХОЛОНЕ!
06.12.2018, 08:20
Вихованці ЦДЮТ вітали волонтерів Смілянщини зі святом!
06.12.2018, 08:26
ДОБРО РОБИТИ ЛЕГКО. ВОНО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ.

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]