Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
"ШЛЮБ ЗА ДОБУ В МІСТІ СМІЛА"
Зробіть рішучий крок на зустріч сімейному щастю саме в місті Смілі. Зробити це можна за допомогою пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Вам необхідно звернутися до «Організатора» у місті Смілі: комунальна установа «Смілянський міський будинок культури» відділу культури виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області (код ЄДРПОУ: 40912112)

Місцезнаходження : м. Сміла, вул. Соборна, 100 Телефон: (04733) 4-04-39, 2-09-96, 4-63-50

Місце проведення та всі побажання до Вашої шлюбної церемонії погоджуються з Організатором.

Звертаємо увагу, що пілотний проект Міністерства юстиції України передбачає лише можливість вибору заявниками бажаних дати та місця проведення державної реєстрації шлюбу, проте не позбавляє необхідності подання для державної реєстрації шлюбу документів, передбачених діючим законодавством України, а саме:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

2. У разі якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним.

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Вартість та склад платних послуг з організації та проведення державної реєстрації шлюбу в рамках реалізації пілотного проекту Комунальною установою «Смілянський міський будинок культури» відділу культури виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області затверджений наказом від 28.11.2017 № 72 «Про затвердження вартості платних послуг з організації державної реєстрації шлюбу в рамках реалізації Пілотного проекту на базі «Смілянського міського будинку культури».

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]