Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СКІЛЬКИ КОШТУВАТИМЕ СМІЛЯНАМ СТРАХОВИЙ СТАЖ?
Якщо Ви досягли 16-річного віку, є студентом ВНЗ, домогосподинею, працюєте у приватних осіб прибиральницею, нянькою, куховаркою, доглядаєте за хворим, працюєте за кордоном чи самі є іноземцем, займаєтесь веденням особистого селянського господарства, то Ви маєте право укласти договір добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та доплати за ті місяці, коли Ви не були застрахованою особою.

Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування дозволить набути необхідного страхового стажу та є додатковою гарантією отримання пенсій в майбутньому, інформують у Смілянському об’єднаному управлінні ПФУ Черкаської області.

Громадяни, які прагнуть бути впевненим у своєму майбутньому пенсійному забезпеченні, мають змогу укласти договір про добровільне страхування Передбачено, що договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, починаючи з 1 січня 2004 року. Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2. Зазначені норми набирають чинності з 1 січня 2018 року.

Враховуючи положення п. 5 ст. 1 Закону та розмір мінімальної заробітної плати, передбачений проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», у 2018 році мінімальний страховий внесок за кожен місяць становитиме 819,06 грн. Для одноразової сплати за попередні періоди згідно договору про добровільну участь необхідно буде сплатити за кожен місяць 1638,12 грн. Сьогодні мінімальний страховий внесок за місяць становить 704,00 грн. Якщо жителі міста та району бажають «придбати» страховий стаж, то їм необхідно звертатись до Смілянської ОДПІ ГУ ДФС в Черкаській області за адресою: вул. Незалежності, 76.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]