Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Смілі запропонували варіанти вирішення «опалювального» питання
«Сміла-Енергоінвест» має у найкоротші терміни віднайти кошти та закупити необхідні ліміти на газ або ж міська влада шукатиме інше комунальне підприємство-надавача послуг з опалення.
 Такі варіанти врегулювання питання старту опалювального сезону озвучив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

 Напрацьовували шляхи вирішення питання з опаленням для смілян у Києві. За ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка тут відбулася нарада щодо критичної ситуації з імовірного зриву опалювального сезону в місті Сміла. Засідання провів перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз» Сергій Перелома.

– Про можливий зрив опалювального сезону у Смілі та важливість вчасних закупівель лімітів на газ підприємствами-тепловиками ми неодноразово порушували під час підготовки до старту опалювального сезону на Черкащині, – говорить посадовець. – Два тижні тому ми з депутатами Смілянської міськради та очільником міста провели під протокол нараду. На ній ухвалили перелік заходів, які необхідні для вчасного запуску опалювального сезону у Смілі. Зокрема, йшлось про ухвалення для «Сміла-Енергоінвест» інвестиційної програми. Але підприємство усунулось від її погодження. Тож, по суті, за цей час вирішення питання із запуску опалення не зрушило з місця.

Якщо «Сміла-Енергоінвест» у найкоротші терміни не відшукає 25 млн грн на купівлю необхідних лімітів на газ, то Смілянська міська рада муситиме терміново шукати комунальне підприємство, замість приватного, яке б надавало цю послугу.

прес-служба облдержадміністрації

 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]