Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Смілянам пропонують безкоштовно навчатися за робітничими спеціальностями в Одесі
За сприяння центру зайнятості є можливість безкоштовно навчатися у Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та відпочивати на морі у вільний час.
Доступні такі професії:
  • сфера послуг: адміністратора, бармена, контролера-касира, касира в банку, манікюрника, обліковця з реєстрації бухгалтерських даних, продавця непродовольчих товарів, перукаря (перукаря-модельєра), офіціанта, покоївки, кухара, продавця продовольчих товарів, педикюрника;
  • промисловість: оператора верстатів з ПК, оператора котельні, слюсара-ремонтника, електрогазозварника, токаря, фрезерувальника;
  • будівництво: електромонтажника з електроосвітлення та освітлювальних мереж, лицювальника плиточника, слюсаря-сантехніка, робітника із комплексного обслуговування і ремонту будинків, штукатура, столяра.
Навчання за напрямами:
  • Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
  • Виконання робіт за ПК за програмою користувача.
  • Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу.
  • AutoCAD – система автоматичного проектування і креслення.
  • Будова та правило користування верстатами з програмним керуванням.
  • Підготовка управителів багатоквартирного будинку та керівного складу підприємств ЖКГ, що надають послуги з управління та утримання житлового комплексу.
  • Ручне агргоно-дугове зварювання неплавким вольфрамовим електродом.
Термін навчання від 2,5 до 8,5 МІСЯЦІВ.
В навчальних кабінетах та лабораторіях розміщені інтерактивні дошки, комп’ютерна техніка, сучасні електронні засоби навчання. Всі навчальні приміщення світлі та просторі, зі зручними меблями, системою кондиціювання.
Навчально-виробничі майстерні обладнані сучасними верстатами з числовим програмним керуванням, приладами, пристроями та інструментами. Робочі зони обладнані спеціальними тренажерами.
У гуртожитку – двомісні кімнати із санвузлом, душовою, новими меблями, телевізором, кондиціонером. На кожному поверсі є по дві кухні з електроплитами, витяжками, мікрохвильовими печами та необхідним посудом. Є спеціальні приміщення для прання і прасування. Є кімнати самопідготовки та спортивний зал.
До комплексу навчально центру входять три будівлі: гуртожиток на 300 місць, 4-х поверхова будівля майстерень, 5-ти поверхова будівля адміністративно-навчального центру. Весь комплекс опалюється власною газовою котельнею, будівлі оснащені ліфтами, системами кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації, контролю доступу, комп’ютерною мережею з власною потужною серверною, телебаченням, голосовим зв’язком.
Контактний тел. навчального закладу: (048)705-44-09, (048)705-44-11.
Фахівці центру зайнятості допомагають визначитися із підходящою саме вам професією та допоможуть підібрати навчальний заклад. Консультації за телефоном 4-25-26.
Інформація СМРЦЗ

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]