Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СМІЛЯНИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в місті Сміла дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, інформують у Смілянському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Учасники акції проводять низку заходів для привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, займаються активізацією партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства, а також проводять інформаційні кампанії з метою підвищення обізнаності населення, з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми та намагаються сприяти формуванню свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.


Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

У Смілянському ЦСССДМ нагадують, у випадку, якщо відносно вас чи ваших знайомих було вчинено насильство обов’язково зверніться за допомогою до правоохоронних органів чи центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]