Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СМІЛЯНИ ОБІГРАЛИ ЧЕРКАЩАН У ПЕРШОМУ ТУРІ ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРКАС З ФУТБОЛУ
8 травня на футбольному полі КП «Центральний стадіон» відбулася зустріч команд «Альянс» (Черкаси) – «Патріот» (Сміла), які є учасниками Чемпіонату Черкас.Матч першого туру завершився із рахунком 1:4 (1:3) на користь смілян.

Голи забивали: Максименко (20 хв.) – Онученко (7 хв.), Видиш (10 хв.), Гаркавий (22 хв.), Крамаренко (46 хв.)

Перші 5 хвилин гри м’яч практично не потрапляв у штрафні команд і знаходився у ногах команд у центральній частині поля. На 7 хвилині сміляни збільшують темп і відкривають рахунок у зустрічі. Забитий гол додає впевненості гостям і вони все частіше володіють м’ячем, а згодом у ворота черкащан влетів і другий м’яч – 0:2.

Вихід на футбольне поле у «Альянса» Богдана Жало надало команді стрункості і все частіше біля воріт суперника почав з’являтися Вовк. І згодом у ворота «Патріота», після удару Максименка, влітає м’яч. Такий хід змусив смілян грати уважніше в обороні і ще агресивніше у нападі і у середині тайму «Патріот» повернув перевагу у рахунку у два голи.

Відчувши поле, другу частину зустрічі команди почали набагато швидше, ніж старт перших 30 хвилин гри. Але якщо у першому таймі шкіряна куля частіше знаходилася у команди із Сміли, то тепер йдеться про рівну боротьбу. Принаймі так було з 30 по 40 хвилини зустрічі. Поступово темп зустрічі почав падати і помітно, що футболісти мають не такий вже і свіжий вигляд. Коли у ще у рахунку ще зберігалася інтрига Крамаренко у «Патріота» влучним ударом знімає усі сумніви, щодо того хто сильніший у цій грі.

Після забитого гола гості перейшли до гри від оборони, зробивши ставку від оборони. Кінцівку зустрічі «Альнс» провів на половині поля опонентів, але забити ще один гол їм не вдалося.