Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СМІЛЯНИ ВІДСТОЮЮТЬ У СТОЛИЦІ СВОЄ ПРАВО НА ТЕПЛО
«Бандитський шлях уряду проти смілян» - так вважають міський голова та учасники групи пікетувальників, які сьогодні знаходяться під стінами Кабінету Міністрів України.
 

  До пікету долучилися депутати обласної ради – сміляни, депутати міської ради, представники громадськості міста.

 У вирішенні питання теплопостачання міста на засіданні уряду долучилися народні депутати Сергій Рудик, Павло Кишкар, Віктор Кривенко, із смілянами був народний депутат попередніх скликань Юрій Кармазін. Міського голову Олексія Цибка навіть на засідання уряду не пустили, анулювавши раніше видану перепустку.

 До смілян-пікетувальників, яких поступово засипав сніг та пробирав морозець, з теплих кабміновських кабінетів ніхто не вийшов.

Пізніше, як заступник міністра з питань регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, так і заступник керівника НАК «Нафтогаз» смілянам стали «впихувати у мозги» позицію столичних можновладців – місто Сміла повинна взяти борги ТОВ «СмілаЕнергоінвесту» (та Компані – хто поклав смілянські гроші в свої кармани) у розмірі 86 млн. грн. як мінімум. Беріть собі газ у трейдерів по ціні 12 500 за 1000 куб. м та зігрівайтесь – думка міністрів та торгашів газу.

Сміляни налаштовані рішуче: за спожитий газ та тепло розрахувалися. І якщо в столиці «народний» уряд не чує смілян та не бажає в правовій площині вирішувати всі питання, то у самому центрі України сміляни будуть змушені йти на непопулярні дії.

Сміла буде з теплом в домівках, школах, садочках та лікарнях, але не із зашморгом на шиї міського бюджету та бюджету кожноЇ смілянської родини!!!  Офіційний сайт Смілянської міської ради

 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]