Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СМІЛЯНИНА ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ШАХРАЙСТВІ ЗАДЛЯ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ
Смілянською місцевою прокуратурою 26 червня скеровано до Смілянського міськрайонного суду обвинувальний акт за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України - заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Встановлено, що обвинувачений ще у 2016 році при поданні заяви до Управління праці та соціального захисту населення виконкому Смілянської міської ради про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, з метою отримання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг за рахунок бюджетних коштів, - не вказав про витрати на придбання майна на суму, що перевищує 50 тисяч гривень. Тобто він придбав автомобіль, вартістю понад 80 000 грн, не повідомивши про це. У зв’язку з чим незаконно отримав виплати соціальної допомоги – субсидію, чим спричинив шкоду державі в особі Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Правоохоронцями встановлена достатність доказів для підозри громадянина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України – заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]