Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СМІЛЯНКА НАДІЯ МАТЮШЕНКО-ГРЕБЕНЮК ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВУ КНИГУ «ТАРАСОВИМИ ШЛЯХАМИ. СВІТЛИНИ МОГО ЖИТТЯ»
Автор багатьох збірок, смілянка, Надія Матюшенко-Гребенюк представила на загал ще одне видання – книгу «Тарасовими шляхами. Світлини мого життя». Презентувала її до Дня української писемності та мови та з нагоди свого ювілею у Черкаській універсальній науковій бібліотеці ім. Тараса Шевченка.Творча зустріч відбулася 8 листопада і тривала майже три години. У ній взяли участь делегації зі Сміли, Смілянського району, Києва, Черкас, Білої Церкви, інших міст та сіл України. Це – літератори, краєзнавці, педагоги, герої книги, а також односельці та рідні Надії Іванівни.

На презентації була нагода перегорнути кожний розділ збірки, побачити унікальні світлини з архіву авторки, почути уривки творів, вірші, пісні на слова її поезій. Надії Матюшенко-Гребенюк урочисто вручили посвідчення члена Національної Спілки краєзнавців України.

На видання книги Надії Матюшенко- Гребенюк «Тарасовими шляхами. Світлини мого життя» було виділено більше 10,5 тис. грн. із бюджету міста Сміла.

Книга «Тарасовими шляхами» – це щирі розповіді про земляків, чуттєва розмова про людські цінності, любов до України та її народу.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]