Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СМІЛЯНЩИНА – СЕРЕД ГРОМАД З НАЙБІЛЬШОЮ КІЛЬКІСТЮ РОБОТОДАВЦІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

До професійного свята працівників легкої промисловості у Черкасах відбувся Всеукраїнський бізнес-форум «У текстильному серці України: Черкащина». На ньому представники влади та бізнесу налагоджували співпрацю.

В області понад 70 підприємств, що працюють у цій сфері. Пандемія коронавірусу додала проблем легпромівцям. Утім виробники змогли швидко переорієнтуватися до потреб сьогодення і почали відшивати засоби індивідуального захисту. А от на «ЧШК» навіть розробили тканини з найвищим ступенем захисту від COVID-19».

У 2020 році та за 5 місяців 2021 року від роботодавців цієї галузі виробництва надійшло 658 вакансій. За сприяння обласної служби зайнятості на заявлені вакансії працевлаштовані 387 безробітних громадян.

На Черкащині найбільша кількість роботодавців легкої промисловості представлена у Черкасах (79 ПОУ – 61%), Умані та Уманській територіальній громаді (14 ПОУ – 11%), Чигиринській ТГ (8 ПОУ – 6%), Смілі та Смілянщині (7 ПОУ – 5,4%), а також у Шполянській ТГ (7 ПОУ – 5,4%).

В умовах карантинних обмежень, зокрема наданні роботодавцям коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю.

Результатом бізнес-форуму стали напрацювання щодо вирішення актуальних питань працівників легкої промисловості, а також можливість для людей, яких об’єднують спільні інтереси, обмінятися думками та пропозиціями у форматі нетворкінгу, розповіли в обласному центрі зайнятості.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]