Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Смілянська СМСЧ №14 - це проблема держави в особі Міністерства охорони здоров'я
Начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради Микола Стуженко прокоментував сучасне становище, в якому опинилась СМСЧ №14.

 Начальник Відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради Микола Стуженко прокоментував сучасне становище МСЧ № 14.

- Ситуація в СМСЧ №14 не змінилась, мед заклад не працює, люди не отримують зарплату, комунальні борги ростуть. Юридично це не проблема міської ради і відділу охорони здоров’я, це проблема Міністерства охорони здоров’я. Ми зі свого боку намагаємося допомогти медикам. Але все, що ми можемо зробити – це рекомендувати, радити, звертатися в МОЗ, - розповідає Микола Стуженко кореспондентові Сміла.city. – Але зараз з міністерством дуже важко працювати, там не хочуть нас слухати. Зараз все залежить від Міністерства охорони здоров’я. Ми хотіли ввести СМСЧ№14 в комунальну власність міста. Зараз почав діяти Закон України про створення Центру реабілітації для воїнів АТО на базі СМСЧ №14. Але на сьогодні ні МОЗ не працює у цьому напрямку, ні МСЧ№14 не працює. Вони між собою не можуть порозумітися. І ті, і ті не виконують Закон України, що проголосований у Верховній Раді і підписаний Президентом.

 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]