Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СМІЛЯНСЬКІ ПОДАТКІВЦІ РОЗ’ЯСНЮЮТЬ, ЗА ЯКИХ УМОВ ПОДАТОК ПРИ ПРОДАЖУ КВАРТИРИ НЕ СПЛАЧУЄТЬСЯ
Смілянські податківці надають роз’яснення на найактуальші теми. Так, фіскали пояснюють за яких умов не сплачується податок при продажу квартири.

Об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до складу якого включаються доходи від операцій з майном.

Дохід, отриманий платником податку від продажу не частіше одного разу протягом звітного податкового року квартири, за умови її перебування у власності понад три роки, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб, водночас така умова не поширюється на майно, отримане у спадщину.

Отже, дохід у вигляді вартості проданої квартири не оподатковуватиметься за дотриманням таких умов: це перша операція з продажу квартири за один календарний рік; квартира перебуває у власності понад три роки, за винятком випадку, коли вона отримана у спадщину. У разі якщо хоча б одна з цих умов не дотримана, дохід оподатковується податком на доходи фізичних осіб.

Таким чином, дохід, отриманий фізичною особою від продажу протягом звітного податкового року квартири, яка перебуває у власності такої особи менше трьох років, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5 % та військовим збором за ставкою 1,5 %. Якщо протягом того самого звітного податкового року цією особою продається друга квартира, то дохід, отриманий від такого продажу, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5 % та військовим збором за ставкою 1,5 % незалежно від строку перебування цього об’єкта у власності фізичної особи.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитись у Загальнодоступному інформаційно – довідковому ресурсі (категорія: 103.21.).

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]