Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СМІЛЯНСЬКІ ПОДАТКІВЦІ ТА КЕРІВНИКИ ГРОМАД РАЗОМ ШУКАЮТЬ ШЛЯХИ НАПОВНЕННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

У рамках співпраці з територіальними громадами начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь провела у зустріч з головою Тернівської ТГ Юрієм Кривдою.

Зустріч привятили питанню резервів наповнення бюджету територіальної громади, покращення ефективності адміністрування місцевих податків і зборів та погашення заборгованості.

Одним із шляхів виявлення резервів є інвентаризація об’єктів нерухомості та земельних ділянок, звірка чинних договорів оренди та виявлення неоформленого землекористування на території Тернівської ТГ.

Особливу увагу звернули на питання залучення до декларування громадян-власників сільськогосподарської техніки, які надають послуги зі збору врожаю, обробки землі, а також громадян, які самостійно обробляють власні земельні ділянки, паю площею понад 2 гектари та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції.

Не залишилось без уваги і питання погашення заборгованості до місцевого бюджету Тернівської ТГ, керівнику громади надано списки боржників станом на 01.06.2021 року для опрацювання та аналізу.

Наразі, робота з територіальними громадами продовжується, податкова відкрита до співробітництва та конструктивної співпраці, розповіли у Смілянській податковій інспекції.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]