Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СМІЛЯНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РОЗПОВІЛИ УЧНЯМ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, ОБИРАЮЧИ ПРОФЕСІЮ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО
Поліцейські сектору кадрового забезпечення Смілянського відділу відвідали старшокласників Смілянських загальноосвітніх шкіл І-Ш ступенів № 3, 7, 11, 14 та розповіли як стати поліцейським.


 Вже сьогодні випускникам шкіл потрібно вирішувати свій майбутній шлях та обрати цікаву професію, яка забезпечить в майбутньому особистий і професійний розвиток, та кар'єрне зростання. З цікавою розповіддю про те, що Смілянський відділ поліції здійснює добір кандидатів з числа осіб цивільної молоді для подальшого навчання в навчальних закладах системи МВС України, до учнів 10-11 класів Смілянських загальноосвітніх шкіл І-Ш ступенів № 3, 7, 11, 14 завітав начальник сектору кадрового забезпечення майор поліції Євген Клименко.

 Євген Олександрович розповів присутнім, що до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, можуть бути зараховані громадяни України, яким станом на 31 грудня року вступу до ВУЗу виповниться 17 років. Кожного курсанта держава забезпечує безкоштовним проживанням, харчуванням, форменим одностроєм, стипендією, а після закінчення навчання – обов’язковим працевлаштуванням в лавах Національної поліції.


Ознайомив випускників шкіл з переліком вищих навчальних закладів МВС України, надав відповіді на питання учнів та запросив звертатись вже зараз з особистими питаннями щодо подання документів для вступу у ВНЗ МВС України. Сектор комунікації поліції Черкаської області
 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]