Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Смілянські танцівники із клубу "Колорит" стали найкращими на конкурсі у Бердянську серед сотні суперників із всієї України
Двоюрідні брат і сестра Артем Гупало та Анастасія Лопіна, вихованці клубу спортивного і бального танцю "Колорит", дивують своїми успіхами у танцювальних конкурсах та прославляють Смілу на Всеукраїнських фестивалях.

 Артем Гупало та Анастасія Лопіна вже одинадцятикласники, та окрім навчання вони 9 років займаються бальними й спортивними танцями. І у них це гарно виходить - діти постійно їздять на різноманітні конкурси і привозять кращі нагороди. Нещодавно вони побували на Всеукраїнському фестивалі "Мистецькі барви Карпат" у Трускавці та здобули гран-прі.

Потім брали участь у проекті "Мистецькі вихідні у Вінниці". Кілька тижнів тому, у Бердянську, на конкурсі-фестивалі "Я - зірка Азовського моря", показавши два вальси і румбу, пара здобула І місце серед сотні претендентів із інших міст України.

Це лише частина їхніх перемог. Успішний танцювальний тандем на цьому не зупиниться і буде тренуватись та вигравати далі.

 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]