Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Смілянський "Комбінат "Дніпро" подвоїв прибутки
ДО «Комбінат «Дніпро» за 9 місяців поточного року отримала надходжень на загальну суму майже 7 млн грн. Це більше ніж удвічі перевершило показник аналогічного періоду минулого року. Про це під час підсумкової погоджувальної ради повідомила генеральний директор ДО «Комбінат «Дніпро» Наталія Матусевич.

 «Ми постійно комунікуємо з потенційними поклажодавцями, збільшуємо свою клієнтську базу. Проводимо ремонт та модернізацію своїх складів, останні покращення яких проводились ще 10 років тому. Це забезпечує нам покращення конкурентоздатності, а також допомагає активніше рухатись у напрямку створення умов повноцінного ведення бізнесу з подальшою відмовою від бюджетного фінансування», - наголосила Наталія Михайлівна.


Доповідаючи про результати роботи комбінату, Наталія Матусевич також окремо зупинилась на питанні модернізації. За її словами ремонт та переобладнання складів, столярного цеху, прилеглої території, поточний ремонт та обладнання побутового корпусу, інших приміщень та інші роботи щодо модернізації були проведені власним коштом та силами працівників комбінату. Разом з суттєвим покращенням умов зберігання товарів, удосконалено та модернізовано систему охорони та відео нагляду підприємства. Наразі, на комбінаті впроваджуються процедури, передбачені стандартами НАССР для отримання міжнародного сертифікату SIC (Великобританія).

«Особливо активним у плані модернізації для комбінату видався 3 квартал. Ми відремонтували понад 2,2 тис м2 покрівель складів. Оптимізували розміщення товарів у складах. Для окремих приміщень подбали про енергозбереження за рахунок застосування теплоізолюючих матеріалів та конструкцій. Весь цей комплекс робіт дасть нам можливість не лише збільшити свої фінансові показники у подальшому, а й при цьому заощаджувати на енергоносіях», - підсумувала генеральний директор комбінату.За інформацією
Державного агенства резерву України


 

Популярні теми

13.12.2018, 10:28
Перемоги юних спортсменів
10.12.2018, 10:57
План культурно-мистецьких заходів в закладах культури міста з 10 до 16 грудня.
09.12.2018, 18:53
На Черкащині управління спорту розпочало конкурсний відбір проектних пропозицій на 2019 рік
09.12.2018, 18:20
У СМІЛІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ МІСТА

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]