Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Смілянським безробітним розповідали як вберегтися від нелегальної міграції
Про ризики нелегальної трудової міграції розповідали двадцятьом безробітним представники Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Ніла Бургут - провідний фахівець з питань зайнятості населення відділу активної підтримки безробітних: «Перед прийняттям рішення щодо роботи закордоном, потрібно уважно перевірити всі переваги та недоліки такої роботи. Ще раз перегляньте підходящі для вас пропозиції на українському ринку праці. Наразі центр зайнятості пропонує легальне працевлаштування у будівельному секторі Держави Ізраїль».
Юлія Сюкало – головна спеціалістка відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги: «Працювати за кордоном можна лише в разі наявності робочої візи та офіційного дозволу країни. Якщо ви отримали привабливу пропозицію працевлаштування за кордоном, переконайтесь, що така має законний статус: відвідайте сайт Програми боротьби з торгівлею людьми місії МОМ в Україні або ж подзвоніть безкоштовно з мобільного на «гарячу лінію» Центру консультування мігрантів 527.
Фірма-посередник з працевлаштування повинна мати ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України на провадження посередництва (перевіряється онлайн). Посередник зобов’язаний укласти договір з вами у письмовій формі. Зараз, як правило, кошти за працевлаштування сплачує роботодавець, а не шукач роботи. До підписання контракту на роботу з іноземною компанією фірма-посередник не має права вимагати плату за свої послуги».
Наталя Мамонова – начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами: «Обов’язково зробіть ксерокопії всіх важливих документів, пов’язаних із виїздом (віза, паспорт, страховка, контракт, запрошення, тощо) та тримайте їх у безпечному місці окремо від оригіналів. Крім того, залиште копії у своїх рідних та близьких.
Якщо за кордоном Ви потрапили у біду, зверніться за допомогою до посольства або консульства України в країні перебування або зателефонуйте до Міністерства закордонних справ України за телефоном (+38 044) 238 16 57. Також вам допоможуть в неурядових та благодійних організаціях».
Представники Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели індивідуальні консультації для шістьох безробітних після завершення колективного обговорення нелегальної міграції.
Інформація СМРЦЗ
 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]