Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Смілянському товариству сліпих передали два тифлозасоби
Оскільки у Смілі немає своїх волонтерів, які б регулярно допомагали сліпим, волонтер із Чернігівської області Дмитро Шакал віднайшов можливість передати для Смілянського УТОС два тифлозасоби – МР3-плеєри.

 Тифлозасоби – це технічні засоби для інвалідів з вадами зору та слуху. Зокрема, для інвалідів з вадами зору вони озвучені, - пояснює голова правління Смілянської первинної організації Українського товариства сліпих Наталія Ромащенко під час розмови з кореспондентом Сміла.City.
 – На жаль, в Україні поширено лише 4 тефлозасоби: тростина, годинник, магнітола і взуття. Тим часом у світі інваліди користуються більш як 200 видами тефлозасобів. В Україні для сліпих людей навіть ще немає озвучки для комп’ютера і телефону, а ті програми, які скачані із за кордону, – неякісні.

 У країнах Європи турбуються, щоб інваліди з вадами зору мали можливість вивчати не тільки художню літературу, а й Слово Боже. Для цього там розробили спеціальні МР 3-плеєри з флешами, на яких записано Білію і пояснення до неї. Волонтер із Черніговщини Дмитро Шакал передав у Смілянський УТОС 2 таких плеєри із записами Біблії українською мовою в перекладі І.Огієнка, яку читають народні артисти України. Завдяки турботі цього волонтера, інваліди із задоволенням послухають Слова Вічної Книги, члени товариства дуже вдячні волонтеру за такий подарунок. Наталія Ромащенко передала ці пристрої тотально незрячим - Віктору Маслюку і Сергію Дяченку.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]