Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Соціальні робітники отримали подарунки до свята
Адміністрація територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району постійно працює над вдосконаленням якості роботи своїх соціальних робітників, дбає про створення належних умов для них, адже на сьогодні вони надають соціально-побутові послуги 850 одиноким громадянам району.

  Всі соціальні робітники забезпечені велосипедами, робочими халатами, рушниками, чобітьми, жилетами, спецрукавицями.

Напередодні нашого професійного свята, яке цього року відзначається 5 листопада, директор територіального центру Кравченко Г.О. звернулася до соціальної швейної майстерні с.Червона Слобода Черкаського району, яка спеціалізується на пошитті робочого одягу. Жінки-майстрині люб’язно погодилися виготовити господарські сумки для соціальних робітників територіального центру.

До професійного свята всі 44 соціальні робітники отримали міцні господарські сумки, в яких вони доставлятимуть продукти своїм підопічним.

Наші сестри-милосердя, жінки-трудівниці щиро дякували за такі необхідні в їх роботі подарунки, за увагу і турботу про них.

«За такого підходу до нашої нелегкої, але почесної праці, за постійної турботи просто не можна працювати погано, совість не дозволить,» - переконані соціальні робітники.

Тож побажаємо нашим добротворцям – жінкам найшляхетнішої професії побільше сонячних днів у житті, бажання і спроможності бути корисними людям, душевного пориву, берегти і примножувати закладені віками основи благородства, милосердя і добротворення.

 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]