Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Соціальні робітники Ротмістрівської громади працюють на совість .
Спочатку року керівники комунального закладу побували у 6 населених пунктах Ротмістрівської ОТГ з метою перевірки роботи та контролю соціальних робітників. Відвідали 28 одиноких та 11 одинокопроживаючих громадян, які знаходяться на дворазовому обслуговуванні. Зокрема: 2 особи з 5 групою рухової активності, які обслуговуються 5 разів на тиждень згідно положення, 2 – інваліда з дитинства, 3 – учасника Великої Вітчизняної війни, 11- дітей війни,4 – інвалідів загального захворювання, 8 - громадян похилого віку.

Крім того була доставлена та вручена гуманітарна допомога (одяг) 30 підопічним, малозабезпеченим громадянам району та дітям.

Всі соціальні робітники знаходилися на робочому місці згідно з маршрутними листами. Послуги одиноким непрацездатним громадянам надавалися в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між комунальним закладом та одинокими. Записи проробленої роботи в зошити відвідувань заносяться регулярно.

Соціальні робітники відповідально ставляться до виконання своїх посадових обов’язків, завжди відгукується на всі прохання отримувачів соціальних послуг та оперативно їх виконують. В розмові з підопічними було вияснено, що всі вони вчасно забезпечені продуктами харчування, ліками та отримують інші послуги, передбачені індивідуальним планом.

Так, з початку року соціальні робітники кожному оформили субсидії на тверде паливо і потурбувалися про завезення дров. І сьогодні всі одинокі майже забезпечені паливом на осінньо - зимовий період 2022-2023 роки.

У роботі робітники використовують спецодяг, виданий для надання соціальних послуг підопічним,користуються засобами індивідуального захисту.

Приємно, що наші соціальні робітники, як і під час короновірусу так і в умовах воєнного стану працюють на совість, що всі підопічні тепло відгукуються про них, дякують за людяність, доброту та порядність.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]