Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СТВОРЕННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ
Завдання сучасної школи полягає у формуванні особистості творчої, конкурентоспроможної, здатної самостійно здобувати знання і застосовувати їх, приймати нестандартні рішення. Завдання педагога – допомогти особистості дитини зрости в успіху, дати відчути радість від здолання труднощів, дати зрозуміти, що задарма в житті нічого не дається, скрізь необхідно прикласти зусилля. І успіх буде еквівалентним витраченим зусиллям.

У минулому році педагогічний колектив школи №3-колегіуму став переможцем конкурсного відбору учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини». У жовтні цього року відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України, з метою покращення матеріально-технічної бази інноваційних шкіл Черкащини в рамках Концепції нового освітнього простору, школа №3-колегіум отримала три сучасні мультимедійні комплекси та комплекси «Einstein».

«Einstein» - це якісна цифрова лабораторія, що дозволяє здійснювати найрізноманітніші виміри з предметів природничого циклу, виконувати лабораторні, практичні та демонстраційні досліди. Лабораторія забезпечує автоматизований збір та обробку даних, дозволяє відображати хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, показників приладів. Це ідеальне рішення для організації дослідницьких робіт на уроках фізики, хімії, біології.

Сьогодні учні школи №3-колегіуму разом з вчителями проводять дослідження, мають можливість не тільки в теорії, а й на практиці вивчати молекулярну фізику, термодинаміку та гідростатику, електрику та магнетизм, оптику та будову атома. Робота з таким сучасним обладнанням – це величезний крок уперед на шляху створення нового освітнього простору в нашому закладі.


Прес-центр школи №3-колегіуму

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]