Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Світлана Потапова: лайф хаки та креативні ідеї для бухгалтерів
Світлана Потапова – бухгалтер з десятирічним досвідом. Жінка працювала на підприємстві, де відповідала за нарахування заробітної плати 300 працівникам. Зараз звернулася за допомогою у пошуку нової роботи до центру зайнятості і підготувала лайф хаки та креативні ідеї для колег до професійного свята.
Як заробити гроші, рахуючи їх?
Потрібно працевлаштуватися у надійну організацію чи компанію, де ви матимете не тільки обов’язки, а й права. Може бути так, що організація ніби й надійна, а от колектив такий, що працювати неможливо у такій атмосфері.
Як все памятати?
Я користуюся стікерами, ставлю нагадування у календарі смартфона.
Чим перекусити?
Я помітила, що при роботі з цифрами і абстрактними поняттями мозок з'їдає більше енергії. Підживлюю свій мозок глюкозою – шоколадкою або фруктами чи сухофруктами.
Що тримати під рукою?
Не тільки калькулятор. А ще й накази та закони.
Що слухати бухгалтерам?
Щоб не слухати зауваження під час перевірок, потрібно щодня слухати щось таке, що максимально сконцентрує увагу на роботі. Монотонну роботу найкраще мені робити під гучну сучасну музику.
А якщо вам потрібно сконцентруватися, послухайте саундтреки до фільмів або ігор. Вони створені для того, щоб бути фоном, тому точно не завадять концентрації вашої уваги і стимулюватимуть мозок активніше працювати.
Як відсвяткувати День бухгалтера?
Я не раджу колегам зловживати алкогольними напоями. Відсвяткувати потрібно так, щоб завжди мислити ясно і правильно. Краще провести цей день з тими, хто тебе розуміє, як ніхто, – з колегами, подругами. Зїсти святкового і корисного смаколика, пожартувати, посміятися.
Дорогі бухгалтери! Нехай дебет завжди сходиться з кредитом, а доходи від вашої ретельної роботи ростуть і примножуються у геометричній прогресії!
Інформація СМРЦЗ
 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]