Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Талант смілянської майстрині
Територіальний центр соціального обслуговування запросив на виставку робіт Любові Роговик. Талант і фантазія майстрині вражають.
 На шедевр вона вміє перетворити будь-що – баночки, пляшечки, чашечки, таці та інші речі щоденного вжитку. Працює Любов Аркадіївна в різних техніках – тут і декупаж, і плетиво зі стрічок, і картини з кісток риби та багато іншого. Виготовляє майстриня все, що лягає на душу. Хвилю натхнення і настрою підхопили у клубі відпочинку та творчій світлиці. Влаштували свято, щедро розсипали заслужені компліменти словами і піснями. Віктор Грицик, Антон Федоренко, Віра Бакуменко, Ніна Роговик, Лідія Іщук та акомпаніатор Едуард Захарченко просто-таки засівали куплетами.

Винуватиця події Любов Роговик щиро дякувала колективу територіального центру соціального обслуговування, своїм однодумцям та шанувальникам за те, що цінують, захоплюються і підтримують творчий запал і талант. Відвідувачам запропонували подивитися ще й інші виставки. Їх авторами є постійні відвідувачі центру, які займаються тут різними видами рукоділля.

Газета "Сміла"

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]